יעל אריאלמנהלת הכפר

אני מאמינה שבכל מציאות יש הזדמנות וכל קושי מהווה אתגר להצלחה. הבנות בכפר עוברות מסע. מסע שיש בו יעדים מוגדרים, דרך ברורה ותהליך מובנה. במהלך המסע מלווים את הבת אנשי צוות מקצועיים ומסורים. בדרכנו הייחודית יש המון אהבה ואמונה בכוחות וביכולות של הבנות. 

yaela9@gmail.com 

יפעת רוזנזוןמנהלת התיכון

אנחנו בצוות בית הספר רוצים להוביל את הבנות לתעודת בגרות מלאה. המטרה שלנו היא לבנות לנערות דימוי עצמי יותר גבוה וביטחון עצמי יותר גבוה - שיתן להן את האפשרות לעתיד טוב יותר, לצאת לאזרחות טובה יותר ועם בגרות טובה יותר. 

yifatroz39@gmail.com

כרמית בן יוסףמנהלת פניימיה

הפנימיה היא הבית של הבנות והיא ההשלמה לבית הספר. אנו רוצים לעזור לכל אחת מהבנות לצאת לחיים הבוגרים עם הבנה איזה יכולות יש בהן, מה הכישורים הנדרשים מהן כאדם בוגר בתוך המציאות של החברה הישראלית היום. 

m.pnimiya.ayelet@gmail.com 

 

נחמה מוררכזת חינוכית

אני מאמינה בדרישות גבוהות. הבנות שמגיעות אלינו לא פעם מגיעות מיואשות ולא מאמינות בעצמן. בכפר אנו מנסים לעורר בהן את הרצון, לבנות איתן את הכלי, מלמדים אותן לשאוף לחלום! שהשמיים הם הגבול. והכל ע"י העשרה במגוון תחומים, שיח בגובה העיניים ואמונה שכל בת יכולה לצאת מחוברת לעצמה, לעם שלה ולהיות אזרחית למופת!

nechamamor@gmail.com

שירי שמיררכזת תחום טיפולי

החידוש בכפר שלנו הינו מתן מענה רגשי לכל בת על פי צרכיה. אנו מנסים ליצור קבוצת השתייכות אחרת שמביאה את הבנות למקום חיובי ומעצים המתבסס על התמדה והתקדמות. הבנות שמגיעות אלינו הן אמיצות כי הן בוחרות לעבור שינוי.

shirishamir6@gmail.com

accessibility