נעמה כהןמנהלת הכפר

אנחנו מאמינים ביכולת של כל נערה למצוא את מקומה המיוחד והבטוח בעולמה.

למצוא את הכוחות המיטיבים שבה ולהשפיע על אישיותה ועל סביבתה מתוך חוויות הצלחה וחוסן, ולצאת לעולם כבוגרת, אחראית ,משפיעה ובונה בית נאמן ויציב.

naamac@ayhs.org.il

דניאל גרברמנהל התיכון

בבית ספר יש תלמידים רבים והדרך להצלחה היא בראייה פרטנית לכל ילד, לגשת לכל אחד בצורה אישית לפי הצרכים שלו ולתת לו את המענה המתאים, כל אחד זקוק שיראו אותו, שיחזקו אותו בצורה אישית, לדרוש בהתאם ליכולות ולעלות בדרישות בקצב שונה, זאת הנוסחה לפיתוח מוטיבציה, אמון וכוחות נפש, יש לתת לילדים מקום אחד בטוח שיוכלו לפרוח.

danielg@ayhs.org.il

נעה יצחקי רכזת תחום טיפולי

גיל ההתבגרות הוא גיל סוער אך מרגש בו הנערות עוברות תהליך של היכרות עם עצמן. יש לנו את הזכות להיות איתן ברגעים האלו, ללוות, לתמוך ולחזק.אנחנו מאמינות שהמענה הטיפולי יכול לסייע להן להתמודד עם האתגרים ולצמוח מהם לנערות צעירות שיודעות מה הן רוצות ואפילו מצליחות להגשים בשיתוף פעולה, בהכלה ובהקשבה אנו זוכים לסייע להם לסלול את דרכן באמונה ובתפילה מתמדת. 
noai@ayhs.org.il

שמרית כרמי רכזת בוגרות

אנחנו מאמינות שהכנת התלמידות שלנו לקראת היציאה לחיים הבוגרים וכן המשך הקשר עימן לאחר שסיימו את לימודיהן בכפר, הוא הכרחי להצלחתן בחייהן הבוגרים. התכנית מבקשת להמשיך את מחויבותו ואחריותו של הכפר בקידום התפתחותן של בוגרות הכפר כך שיוכלו להשתלב כאזרחיות מובילות, מעורבות ואכפתיות בחברה הישראלית וירכשו השכלה גבוהה

shimritc@ayhs.org.il

נהורה גולןרכזת חינוכית

"כל מה שילד צריך זה מבוגר אחד שיאמין בו" ( הרב קרליבך )

raczath1@gmail.com

accessibility