אירועי שיא

יום העצמה

יום העצמה

אחת לחודש נפגשות מחנכת הכיתה ומחנכת הפנימייה עם כל בת ובת להציב יעדים לחודש הבא ולראות אם עמדנו ביעדים שהצבנו בחודש הקודם . במקביל לשיחות האישיות מתקיימת פעילות לשאר הבנות בצורה של תחנות כל פעם בנושא אחר .

(קרא עוד...)
טקס שייכות

טקס שייכות

כחלק מתהליך "מסלול הצמיחה" בנות כיתה ט' בחלקו הראשון של השנה עסוקות סביב נושא השייכות , למידת כללי וחוקי הכפר ובדיקה אם הכפר אכן מקומה .  בסיומו של התהליך מתקיים טקס שייכות המייצג את בחירתן של הבנות להיות חלק מהכפר ואת הכפר הבוחר בבת שתהיה חלק ממנו .

(קרא עוד...)
מסע תודעה

מסע תודעה

בנות כתה י"ב יוצאות ברבעון הראשון של השנה  למסע תודעה,לכל יום במסע יש נושא - 1. תורת ישראל 2. ארץ ישראל 3. עם ישראל . הבנות ידעו שהן יוצאות למסע מיוחד, אך לא ידעו כלל את התכנית. המסע מעצים ומרגש , וגורם לבנות לחשוב " מאין באו ולאן הם רוצות ללכת ".

(קרא עוד...)
יום הורים

יום הורים

יום חגיגי בסוף המחצית , הורי הבנות מגיעים לכפר . ונפגשים, יחד עם ביתם, עם צוות הכיתה לסיכום המחצית ובחירת מטרות להמשך השנה. ביום זה מקבלות הבנות גם תעודות.

ביום זה ההורים  שומעים הרצאה/סדנה.ביחסי סביב נושא תקשורת בין הורים מתבגרים ועוד ...

(קרא עוד...)
טבע תרפיה

טבע תרפיה

הפעילות עוסקת באחריות והעצמת תחושת היכולת והמסוגלות  בעזרת הטבע ומדריכים המתמחים בתחום.הטבע תרפייה ותחום הטיפול . המטרה העיקרית של המסע היא לזהות את הכוחות שבי, כוחות שיתנו לי את היכולת להתנהל לאחר סיום לימודי בכפר. הפעילות חושפת את הבנות לאתגרים רבים והבנות לומדות על כוחה של קבוצה. הפעילות נמשכת  על פני חודשיים וחצי והיא כרוכה ב7 יציאות לשטח כשמתוכן פעילות בת 3 ימים, שבהם הן חוות בצורה אינטנסיבית וחווייתית את הנושא.

(קרא עוד...)
טקס מצטיינות

טקס מצטיינות

בכל סיום מחצית מתקיים טקס מצטיינות, טקס מרגש מאוד  בו נבחרות 3 בנות מכל כיתה. ישנם 3 תחומי הצטיינות: 1. הצטיינות על הישגים לימודיים 2. הצטיינות בדרך ארץ . 3. הצטיינות על התקדמות משמעותית

(קרא עוד...)
ערב כישרונות צעירים

ערב כישרונות צעירים

ערב מיוחד לקראת סוף מחצית בו  בנות הכפר מציגות את הכישרונות שלהן על במה אחת. זוהי הזדמנות בשביל הבנות לאזור אומץ ולהופיע עם הכישרון האישי שלהן על במה מול בנות הכפר והצוות.כאשר האוירה מפרגנת מאוד .

(קרא עוד...)
סיור לימודי

סיור לימודי

הסיור הלימודי הוא סיור ליומיים , בו הבנות נפגשות עם דמויות , מקומות , מוזיאונים המחברים אותם לעבר שלהן ולערכים יהודיים ולחיבור היותם חלק מעם ישראל . {המקומות בהם מסיירים - כנסת ,יד ושם מוזיאון ההעפלה ועוד ועוד … לפי  תוכנית ארבע שנתית . }

(קרא עוד...)
שביל גולן

שביל גולן

אימוץ מקטע משביל גולן , הבנות לומדות להכיר את האקלים הצמחייה החי ועוד …. ובנוסף דואגת לטפח את המקום ולבסוף להדריך קבוצה אחרת במקטע שאותו הם אימצו.

(קרא עוד...)
מסע משואה לתקומה

מסע משואה לתקומה

בנות כיתה י"א יוצאות למסע בן 3 ימים הבנות  לומדות  על השואה ויכירו את ביטויי ההנצחה השונים של השואה במדינת ישראל (אנדרטאות, מוזיאונים, עדויות וכו ) מטרת המסע לחבר את הבת ולזהות את עצמה כחוליה בשרשרת הדורות של העם היהודי  

(קרא עוד...)

accessibility